Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

 

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

WorkHouse to bezsprzecznie jedyny prawdziwy producent sprzętu do tatuażu w Polsce

WorkHouse istnieje od 2000 roku!!!

Nasz sprzęt powstawał na zasadzie burzy mózgów z czołowymi artystami polskiej sceny tatuażu (pragnę tu podziękować wszystkim osobom, które tak bardzo nam pomogły na początku naszej drogi). Cierpliwie słuchając ich rad stopniowo poprawialiśmy jakość, aż osiągnęliśmy poziom w skali europejskiej. Znalazło to potwierdzenie na wielu zagranicznych i krajowych konwencjach tatuażu. Trwale współpracujemy z większością krajowych salonów tatuażu oraz z "Wildcat Polska" i "Wildcat Czechy".

Filozofia WorkHouse to maksymalne zadowolenie klienta a także otwartość na jego uwagi i opinie. Pragniemy sprzedawać wyłącznie dobry sprzęt i sprawdzone akcesoria, dlatego stale udoskonalamy go i poprawiamy. Nie działamy na zasadzie kup i spadaj, w razie potrzeby służymy radą oczywiście w ramach naszej wiedzy.Gorąco zapraszamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy

Na własne oczy zobaczysz jak wygląda nasza praca, produkcja sprzętu, jak kawałki metalu  przeobrażają się w rzeczy, których używasz w swojej codziennej pracy, poza tym to dobra okazja by porozmawiać i lepiej się poznać.

Na samym początku WorkHouse był firmą jednoosobową i cały asortyment mieścił się w pokoiku o rozmiarach 2x3 m :) Od 2004 roku do naszej ekipy dołączały kolejne osoby, kupowaliśmy kolejne obrabiarki i urządzenia aby mieć maksymalny wpływ na każdą fazę produkcji, a tym samym wpływać na jakość produkowanych przedmiotów. Aktualnie nasza firma to 12 osób, których celem jest dostarczenie Ci najlepszego produktu w konkurencyjnej cenie w stosunku do jakości, w możliwie najkrótszym czasie.

Zachęcamy do wpisywania swoich opinii o produktach, zadawania pytań oraz dzielenia się z nami Waszym doświadczeniem i odkryciami. Pozwoli to lepiej spełniać stawiane przez Was oczekiwania. Jednocześnie życzymy miłej i owocnej pracy, a także dobrej zabawy podczas surfowania po naszej stronie.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy: WorkHouse Tattoostuff
Adres: ul. Wiązowa 4, 11-010 Łęgajny
Telefon: 895261222
Witryna stworzona na platformie