Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

 

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Serwis

• Serwisujemy i naprawiamy każdy nasz sprzęt. Istnieje możliwość wysłania do nas także sprzętu innych producentów. Serwisujemy także nasze produkty, które nie zostały zakupione bezpośrednio od nas (tzw. z drugiej ręki). W przypadku sprzętu innych producentów, który nie został zakupiony w Workhouse Tattoostuff należy najpierw skontaktować się telefonicznie.
• Przed wysłaniem należy się upewnić, że sprzęt został dokładnie zapakowany.
• Do paczki należy dołączyć informację na temat usterki lub tego co ma być konkretnie wykonane z wysyłanym produktem.
• Do paczki należy dołączyć informację z dokładnym adresem zwrotnym wraz z numerem telefonu. Brak tych informacji może znacznie wydłużyć czas realizacji.
• Serwis ma 14 dni na ustosunkowanie się do reklamacji lub produktów wysłanych na gwarancji względem klienta. 
• Czas naprawy, wymiany lub serwisu jest zależny od obciążenia w serwisie. Produkty są kolejkowane i realizowane jeden po drugim. Czas realizacji może wynosić od 14 dni wzwyż. W przypadku sprzętu innych producentów czas realizacji wynosi tyle samo - jeśli jesteśmy w stanie sami serwisować przysłany sprzęt - lub nie jest określony jeśli musimy odesłać towar do producenta.

Witryna stworzona na platformie